.
Także polecamy:

 

 

Tutto Espresso

Auto-Waś

 

 

Wieszak pędzel Antartidee

WŁOSKIE DODATKI DO WNĘTRZ

Cena:199.00
dostępne w naszym magazynie
Zapytaj o ten produkt

Niebanalny i ciekawy w formie wieszak z nowej kolekcji Antartidee. Każda sztuka robiona jest ręcznie przez artystów włoskich, z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Każda sztuka dyskretnie oznaczona wytłoczonym certyfikującym logo Antartidee.

 

Dodatki z serii Antartidee są produktami z górnej półki. W weneckim butiku z produktami tej marki ceny oscylują wokół 100 euro za podobne do prezentowanych dodatki, a i tak są wprost rozchwytywane przez turystów. Odznaczają się pewną dozą ekstrawagancji, przykuwają uwagę, intrygują, jest w nich coś, co nadaje im wyjątkowy charakter. Wieszak jest wysokiej jakości, wykonany z wytrzymałej masy ceramicznej, malowany ręcznie. Każdy z produktów posiada oznaczenie "Made in Italy".

 

To idealny dodatek, który sprawi, że wnętrze stanie się wyjątkowe i zyska nowy charakter. Świetnie wygląda w zestawieniu z innym wieszakiem - w kształcie tuby z farbą lub pojemnika z kolorowym klejem. Doskonale spełnia swoją rolę np. w mieszkaniach typu studio lub też takich, w których nie ma wyraźniej oddzielonego przedpokoju z miejscem, gdzie goście mogliby pozostawić odzienia wierzchnie. Gdy zaś nic na wieszaku nie wisi - pełni rolę dekoracyjną.

 

Wieszak montuje się do ściany za pomocą dołączonych mocowań (kołek rozporowy).

 

Dostępne kolory - do natychmiastowej wysyłki:

  • biały + jasnozielona/limonkowa farba na pędzlu (2 szt.)
  • czerwony + czerwona farba (1 szt.)

 

Wymiary:

11 x 13 x 17 cm

Waga: 300 gr

Cechy
Rozmiar 11 x 13 x 17 cm
Kolor biały, czerwony
 

Polecamy także:

"Dripping Shelf" - półka na klucze i podręczne drobiazgi
420.00
Wieszak Antartidee tuba z farbą
179.00
Wieszak pędzel Antartidee
199.00
Wieszak splashed glue Antartidee
189.00
   
 

Komentarze