.
Także polecamy:

 

 

Tutto Espresso

Auto-Waś

 

 

Wieszak splashed glue Antartidee

WŁOSKIE DODATKI DO WNĘTRZ

Cena:189.00
dostępne w naszym magazynie
Zapytaj o ten produkt

Niebanalny i ciekawy formie wieszak z nowej kolekcji Antartidee. Każda sztuka robiona jest ręcznie przez artystów włoskich, z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Każda dyskretnie oznaczona wytłoczonym certyfikującym logo Antartidee.

 

Prezentowany wieszak ma kształt przechylonej, przyklejonej do ściany miseczki z wylewającym się z niej kolorowym klejem. To  idealny, intrygujący dodatek, który sprawi, że wnętrze stanie się wyjątkowe i zyska nowy charakter. Świetnie wygląda w zestawieniu z innym wieszakiem - w kształcie tuby z farbą lub pędzla niby przypadkiem przyklejonego do ściany. Ich kolorystyka i styl są idealnie dopasowane. Wieszak doskonale spełnia swoją rolę np. w mieszkaniach typu studio lub też takich, w których nie ma wyraźniej oddzielonego przedpokoju z miejscem, gdzie goście mogliby pozostawić odzienia wierzchnie. Gdy zaś nic na nim nie wisi - pełni rolę dekoracyjną.

 

Dodatki z serii Antartidee są produktami z górnej półki. W weneckim butiku z produktami tej marki ceny oscylują wokół 100 euro za podobne do prezentowanych dodatki, a i tak są wprost rozchytywane przez turystów. Odznaczają się pewną dozą ekstrawagancji, przykuwają uwagę, intrygują, jest w nich coś, co nadaje im wyjątkowy charakter. Wieszak jest wysokiej jakości, wykonany z wytrzymałej masy ceramicznej, malowany ręcznie. Każdy z produktów posiada oznaczenie "Made in Italy".

 

Wieszak montuje się do ściany za pomocą dołączonych mocowań (kołek rozporowy).

 

Dostępne kolory - biały + czarna farba (1 szt.)

 

Cechy
Kolor biały + czarna farba
 

Polecamy także:

"Dripping Shelf" - półka na klucze i podręczne drobiazgi
420.00
Podpórka do książek Antartidee
239.00
Wieszak Antartidee tuba z farbą
179.00
Wieszak pędzel Antartidee
199.00
   
 

Komentarze