.
Także polecamy:

 

 

Tutto Espresso

Auto-Waś

 

 

Kartell stolik Tip Top Philippe Starck - fioletowy

WŁOSKIE DODATKI DO WNĘTRZ

Cena:730.00
Posiadamy na stanie:1
dostępny w naszym magazynie
Zapytaj o ten produkt

TipTop to mały stolik autorstwa wielkiego projektanta, Philippe Starcka, który stworzył jedno z najsłynniejszych krzeseł na świecie - Louis Ghost. Jest bardzo lekki, dostępny w szerokiej gamie kolorów blat opiera się na jednej nodze. Blaty dostępne są w wersji przezroczystej lub nieprzezroczystej, błyszącej.

 

Obecnie posiadamy kolor fioletowy, transparentny.

 

Na zamówienie w wersji transparentnej dostępne są następujące kolory:

  • niebieski
  • pomarańczowy
  • zielony
  • czerwony

W wersji nieprzezroczystej, błyszczącej:

  • czerwony
  • czarny
  • biały


Wymiary:

Wysokość - 51 cm

Średnica blatu - 48 cm

 


Philippe Starck (ur. w Paryżu w 1949 r.) uznawany jest na świecie za króla Midasa współczesnego designu. Odznacza się niezwykłym talemntem. Mając zaledwie 20 lat został dyrektorem artystycznym Pierre Cardin. 10 lat póxniej otworzył swoją pierwszą firmę - Starck Production. Cel, który od zawsze mu przyświecał, to zainteresowanie wysokiej klasy designem jak największej grupy ludzi. Starck zaprojektował m.in. hotele w stylu "modern design" w Miami, Londynie, Nowym Jorku i Tokio. W Paryżu zaś prezydent Francji Mitterand powierzył mu urządzenie swoich apartamentów.

Philippe Starck współpracuje renomowanymi firmami, takimi jak Flos, Kartell, Driade, Cassina i Alessi, dla której w 1991 wykonał projekt Juicy Salif, niezwykłej wyciskarki do cytrusów, która stała się przedmiotem niemal kultowym. Obecnie mieszla w Paryżu, gdzie wykłada w słynnej Ecole Nationale des Arts.

 

Cechy
Rozmiar wysokość: 51 cm, średnica blatu: 48 cm
Kolor transparentny/fioletowy

Komentarze